کد خبر : 1434
تاریخ و زمان ارسال : 1394/02/05 - 13:11:06
تعداد بازدید : 2650
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، توسعه زیرساختهای ارتباطی مازندران را از اولویت های کاری دولت بیان کرد.

داود کشاورزیان ظهر پنجشنبه در بازدید از محورهای ارتباطی مازندران از جمله هراز، با اشاره به اینکه راههای مازندران از جمله راههای پرترافیک کشور محسوب می شود، توسعه زیرساختهای آن را از اولویتهای دولت برشمرد.

وی با تاکید بر تعریض و ارتقای محورهای ارتباطی استان مازندران از جمله هراز، یادآور شد: به دلیل نزدیکی مازندران به پایتخت باید راههای ارتباطی استان مورد توجه ویژه قرار گیرند و راههای استان اهمیت خاصی دارند.

کمشاورزان، با اظهار اینکه هنوز توجه کافی و ویژه به راههای مازندران نشده است یادآور شد: این درحالیست که فاصله کم مراکز جمعیتی و نزدیکی به پایتخت توجه ویزه به آن را الزامی می سازد.

وی با اشاره به تعریض محور ارتباطی هراز اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر عملیات اجرای این طرح به پایان رسد و مردم از مزایای آن بهره مند شوند.

عبدالهاشم حسن نیا معاون راهداري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور نیز با اشاره به اینکه مازندران مسیر طریق الرضا (ع) است، ایجاد راه ارتباطی پایدار و مناسب را در استان مهم برشمرد.

وی با اشاره به اجرای طرح های تعریض در محورهای شرق استان از جمله بهشهر، زاغمرز، رستمکلا، نکا و امیرآباد یادآور شد: توسعه و تعریض این محورها برای برون رفت از محرومیت و حرکت به سمت توسعه پایدار الزامی است.

حسن نیا یادآور شد: وجود مراکز صنعتی در شرق استان و بندر امیرآباد ضرورت توجه بیشتر به زیرساختهای حوزه راه را الزامی می سازد و در دولتهاي قبلي و دولت يازدهم عنايت ويژه اي به اين مهم شده است.

مازندران ۱۰ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد./مهر

نظرات بینندگان :
نظر شما :
 
فیلدهای ستاره دار را پر کنید .
نام
ایمیل
نظر *
 
گزارش تصويری
عباس آباد - حسین ابراهیمی
علی نوری
طبیعت بهشهر
محمد آباد
پيام روز
تابلو اعلانات
نظرسنجی
آمار سايت
افراد آنلاین :
11
بازدید امروز :
519
بازدید دیروز :
2167
بازدید کل :
4496065