شهرداری و شورای شهر
موارد یافته شده : 9     
الف.احمدی
در هر شهری نقاطی هستند که ارزش مکانی زیادی دارند و خیابان امام خمینی(ره) بهشهر یکی از آن مکان ها است. از همشهریان عزیز سوال می کنم چه فرقی بین ملک خیابان هنر و ملک امام است؟ چه فرقی بین ملک خیابان هنر و ملک جاده کنت است؟ چه فرقی بین ملک مجاور جاده کنت با ملک های عباس اباد است؟
خرد جمعی در نظام شورایی می تواند موجبات تحقق و تحول در مدیریت شهری و در نتیجه امید و انگیزه را در شهروندان بیافزایند . آن چه مسلم است اگر اصول مربوط به قانون شوراها را که یک نظام عدم تمرکز اداری را مقرر نموده است از زمان تصویب ، اجرایی می شد ، وضعیت شهر ها و زندگی مردم بی تردید بهتر از وضع کنونی بود .
راهکار های تحرک و پویایی در مدیریت شهری اهم طرحها و برنامه های پیشنهادی
این بار نیز با حضور مجدد و قصد ادامه خدمت در عرصه شورایی ، برآنیم تا با خرد جمعی و استفاده از تمامی ظرفیت های شهرستان در زمینه های گردشگری ، تجاری و اقتصادی علمی و فرهنگی ، زمینه لازم را برای ایجاد اشتغال و همچنینآسایش و رفاه شهروندی فراهم آوریم و شهربسازیم شایسته شما شهروند عزیز و گرامی .
صنعت توریسم با درآمد سالانه ای بیش از هزار میلیارد دلار در جهان به یکی از مهمترین صنایع درآمدزا در قرن حاضر تبدیل شده است . گسترش این صنعت در هر منطقه ای از جهان با مواردی همچون کاهش فقر ، افزایش عدالت و اشتغالزایی همراه بوده است .
وقتی که نام بهشهر را می شنویم ، کمترین چیزی که ذهنمان نقش می بندد ، شهری تاریخی ، مذهبی با فرهنگ غنی ، پر افتخار ، دارای مردمی غیور و سخت کوش و البته بلا دیده از مصائب تاریخی و طبیعی است .
رئيس گروه امور شوراهاي استانداري گيلان‎
حمزه خوشحال
بنا به جميع جهات و مراتب مذكور بيمارستان در عداد مؤسسات مستقل و يا وابسته فوق‌الاشاره نيست و با توجه به مصوبه شماره 330/70 مورخ 26/2/1378 شوراي‌ عالي‌ اداري‌ رئيس بيمارستان عضو شوراي‌ اداري‌ شهرستان‌ نمي‌باشد لذا رياست بيمارستان اعم از دولتي يا خصوصي جزء سمتهاي مذكور در ماده مرقوم محسوب نمي‌شود و با عضويت همزمان در شوراي اسلامي منافاتي ندارد.
قانون شوراها
استانداران و معاونين و مشاورين آنان ، فرمانداران و معاونين آنان ، شهرداران و معاونین آنان ،بخشداران ، مديران كل ادارات استانداري ، مديران كل ، سرپرستان ادارات كل ، معاونين ادارات كل ، دادستان ها ، داديارها ، باز پرس ها ، قضات ، روساي دانشگاه ها ، روساي بانك ها ، روسا ،سرپرستان ومعاونين سازمان ها و شركت هاي دولتي و نهادها وموسسات دولتي ويا وابسته به دولت كه از بودجه عمومي به هر مقدار استفاده مي نمايند و ساير روسا ، مديران و سرپرستان استان ، شهرستان و بخش به ترتيب از عضويت در شوراهاي اسلامي واقع د
معرفی خلیل شهر
شهرداری خلیل شهر
درباره قوم خليل كه اكثريت جمعيت خليل شهر را تشكيل مي دهند مطالبي به صورت شفاهي و سينه به سينه نقل شده است. اين قوم شامل سه طايفه عموزادي ، خليلي و باقري مي باشد كه پسوند خليلي در آخر فاميليهايشان آمده است. قوم خليل از نژاد آريايي مي باشند.
گزارش تصويری
عباس آباد - حسین ابراهیمی
علی نوری
طبیعت بهشهر
محمد آباد
پيام روز
تابلو اعلانات
نظرسنجی
آمار سايت
افراد آنلاین :
4
بازدید امروز :
989
بازدید دیروز :
428
بازدید کل :
4489296