کد خبر : 4719
تاریخ و زمان ارسال : 1396/01/05 - 20:33:36
تعداد بازدید : 2747
«محسن هاشمی» مدیر سابق متروی تهران و فرزند ارشد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از این که امروز برای کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرد، بیانیه ای خطاب به شهروندان تهرانی منتشر کرد.

بیانیه محسن هاشمی رفسنجانی پس از کاندیداتوری:

🔴«محسن هاشمی» مدیر سابق متروی تهران و فرزند ارشد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از این که امروز برای کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرد، بیانیه ای خطاب به شهروندان تهرانی منتشر کرد.

بسمه تعالی

شهروندان محترم تهرانی

در نخستین روز کاری، در نخستین هفته سال و در طلوع بهار، مفتخرم تا خویش را در معرض اعتماد وداوری شما مردم عزیز قرار دهم.

۲۴ سال تجربه در مدیریت شهری و حمل ونقل ریلی، در کنار بیش از سی سال سابقه فعالیت اجرایی، عمرانی واجتماعی در حوزه هایی گوناگون، اقتضا می کند تا در شرایط فعلی که شهروندان تهرانی از معضلات بغرنجی نظیر آلودگی محیط زیستی، ترافیک، ازدحام، بارگذاری نامناسب شهری و اختلال در خدمت رسانی شایسته رنج می برند، بضاعت ناچیز خویش را از شما مردم فهمیم و شهروندان فرهیخته تهرانی دریغ نکرده، تا اگر این خدمتگزار را شایسته اعتماد دانستید، بتوانم ایفای وظیفه نمایم.

مدیریت شهری تهران در طول دهه های گذشته با وجود نقاط قوت و خدماتی که داشته است از نقاط ضعف و کمبودهایی رنج می برد و طریق صحیح حفظ نقاط قوت وترمیم نقاط ضعف است واین مستلزم نگاه کارشناسی ونه رویکرد سیاسی وجناحی است.

سیاستگزاری ومدیریت کلانشهری نظیر تهران با فعالیتهای گسترده و مسایل پیچیده، نیازمند دوری از شعار زدگی و عملکرد سطحی وتبلیغاتی است، تزریق نگاه کارشناسی و مساله محور وترجیح منافع عمومی بر منافع شخصی ومصالح جناحی می تواند راهگشای کلاف سردرگم تهران باشد، تا زیستن در این کلانشهر را برای شهروندان صبور ورنجور تهرانی آسانتر و دلپذیر نماید.

مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی از آغاز انقلاب وحتی در دشوارترین روزهای دفاع مقدس، دغدغه توسعه پایدار و ایجاد زیرساختها وبسترهای مناسب آن را در حوزه حمل ونقل عمومی ومحیط زیستی فرونگذاشت و میراث ایشان، پیمودن راه خدمت رسانی به مردم و نگاه کارشناسی، دقیق وموشکافانه به معضلات و چشم داشتن به آینده بجای کنکاش در گذشته ، بهانه جویی و تخریب است.

توصیه پدرانه ودلسوزانه مقام معظم رهبری نیز به این فرزند کوچک خود ، برگزیدن مشی انقلابی در فعالیتهای سیاسی واجرایی است که این رهنمود نیز رهنمای پیمودن این مسیر دشوار خواهد بود.

در خاتمه از الطاف بی دریغ بزرگان ، نخبگان وشما مردم عزیز که هم در تسلی داغ جانگداز فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی و هم در توصیه و دعوت از اینجانب برای حضور در این عرصه ، مهر را به منتها رساندید، قدردانی می کنم و امیدوارم خداوند متعال در امانتداری این اعتماد گرانقدر و ایفای رسالت سنگین خدمتگزاری لطف خاصه خویش را شامل این بنده کوچکش نماید.

محسن هاشمی

پنجم فروردین ۱۳۹۶

نظرات بینندگان :
نظر شما :
 
فیلدهای ستاره دار را پر کنید .
نام
ایمیل
نظر *
 
گزارش تصويری
عباس آباد - حسین ابراهیمی
علی نوری
طبیعت بهشهر
محمد آباد
پيام روز
تابلو اعلانات
نظرسنجی
آمار سايت
افراد آنلاین :
5
بازدید امروز :
630
بازدید دیروز :
1901
بازدید کل :
4438396